Kava

UKSED ON AVATUD:

REEDEL 10.00-18.00
LAUPÄEVAL 10.00-18.00

NB! Töötoad on avatud ürituse mõlemal päeval kell 10.00-18.00. Töötubades osalemine on TASUTA ning EI VAJA EELREGISTREERIMIST!

Halliplaaniga saab tutvuda SIIN!

Päevakava

Reede, 6.märts

10:00 – 10:15 Võistluste pidulik avamine (laval)

10:20 Võistluspäeva algus

10:30 13:00 Keevitajate võistlus – näidiste keevitamine (Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis, otseülekanne laval)

11:30 Motivatsiooni töötuba Rajaleidja messialal (eesti keeles)

12.20 – 13.20 Juuksurite võistlus: salongilõikus soengusse seadmisega (naiste soengud)

12:30 Karjääriring Rajaleidja messialal (vene keeles)

13:35 Restoraniteenindajate võistluse lõpp

13.50 – 14.10 Juuksurite salongilõikuse võistlustööde esitlus laval

14.50 – 15.50 Juuksurite võistlus: ülespandud soeng pikkadele juustele (naiste soengud)

16.15 Puhastusteenindajate võistluse lõpp

16:30 Hooldustöötajate võistluse lõpp

16.35 – 16.55 Juuksurite ülespandud soengute võistlustööde esitlus laval

16:45 Floristide võistluse lõpp

17.00 Keskkonnatehnika lukkseppade võistluse lõpp

17:15 Maastikuehitajate võistluse lõpp

17.30 Plaatijate võistluse lõpp

17:30 – 17:45 Keevitajate võistluse esialgne kokkuvõte (Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis, otseülekanne laval)

17:45 Müüjate võistluse lõpp

18:00 Esimese võistluspäeva lõpp

Laupäev, 7.märts

10.00 Teise võistluspäeva algus

10.20 – 11.20 Juuksurite võistlus: salongilõikus soengusse seadmisega (meeste soengud)

11:00 Karjääriring Rajaleidja messialal (vene keeles)

11.50 – 12.10 Juuksurite meeste salongilõikuse võistlustööde esitlus laval

12:00 Motivatsiooni töötuba Rajaleidja messialal (eesti keeles)

12:30 Ehitusviimistlejate võistluse lõpp

13:00 Floristide, graafiliste disainerite, infotehnoloogide, keskkonnatehnika lukkseppade, mööblitislerite, elektroonikute, logistikute ja veebidisainerite võistluse lõpp

13.05 – 14.05 Juuksurite võistlus: punutud pulmasoeng (naiste soengud)

13:15 Müürseppade ja rätsepate võistluse lõpp

13:30 Puhastusteenindajate võistluse lõpp

14:00 Pagarite, plaatijate, mehhatroonikute võistluse lõpp

14:30 Restoraniteenindajate ja majutusteenindajate võistluse lõpp

14:30 – 17:00 Kärcheri erinevate puhastusvahendite ja masinate tutvustus puhastusteenindajate võistlusalal

14.35 – 14.55 Juuksurite pulmasoengu võistlustööde esitlus laval

15:00 Müüjate võistluse lõpp

15.00 EUM B2B DJ Võistlus – selgub Eesti parim NOOR DJ 2015

16:00 Hooldustöötajate võistluse lõpp

17.00 – 18.00 Autasustamine (laval)

Kutseharidusmess

Kutseharidusmessist võtab osa 31 ametikooli üle Eesti!

Tutvu messil osalevate koolidega SIIN!

Lisaks ametikoolidele võtavad messist osa ka Kutseharidus.ee ja Rajaleidja.

Rajaleidja messiala

Üritusel on avatud Rajaleidja messiala.

Uuri lähemalt SIIN.