Kava

Uksed on avatud:


NELJAPÄEVAL, 4. MAIL KL 10-18
REEDEL, 5. MAIL KL 10-18

Mõlemal päeval tutvustavad Noore Meistri messialal  end mitmed kutsekoolid, kutsemeistrivõistlustel võtavad 31 erialal mõõtu ligi 400 noort, põnevates töötubades saab kätt proovida eri ametites ning karjäärivalikute kohta jagavad infot ja head nõu Rajaleidja karjäärispetsialistid.

Tutvu kindlasti nii võistlusalade kui ka töötubade kirjeldustega!

Lavaprogramm:


NELJAPÄEV, 4. MAI

10-10.15 – NM 2017 AVAMINE
Balleti-duett. Muusika A. Pärt – II Larghetto-Allegro, lavastaja T. Helimets. Esitavad Innessa Glazõrina ja Jaan Männima (Tallinna Balletikool), klaveril Arina Makarenko
(G. Otsa nim Tallinna Muusikakool)
• Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsleri Tea Varraku avasõnad
• SA Innove juhatuse liikme Birgit Lao tervitus
• Õpilaste esindaja, Gert Leesi tervitus (Tartu Kutsehariduskeskus)
Duo Velle ja Arty Tamme (G. Otsa nim Tallinna Muusikakool)

11-11.15 – Erasmus+ rahvusvahelise projekti TOSCA tutvustus
SA Innove hariduse agentuuri juhataja Tanel Oppi

12-12.15 – Esinevad Otsa kooli õpilased:
Jazz-trio Allan Kaljaste (saksofon), Rahel Talts (klahvpillid) ja Jasper Alamaa (trummid)

12.30-12.45 – Juuksurieriala võistlustööde esitlus:
Moodne juukselõikus ja soeng naismodellile

13-13.15 – Esinevad Balletikooli õpilased:
Väikeste luikede tants balletist “Luikede järv”. Esitavad Melani Mõtlik, Polina Albert, Maarja Praks, Chrissy Ly Peedu
 Variatsioon balletist “Nukuhaldjas”. Esitab Laura Ragel
 Ajalooline tants “Menuett”. Esitavad Lola Liise Toome ja Crissy Ly Peedu

13.30-13.45 – Esinevad Otsa kooli õpilased:
Elis Roost (vokaal) ja Liisa Allik (klahvpillid)

15-15.15 – Juuksurieriala võistlustööde esitlus:
Pidulik kinnine soeng naismodellile

15.50-16 – DJ Matiz.I

16-17 – EUM DJ BATTLE

17.05-17.30 – Küberhügieenist
Kehtna Kutsehariduskeskus

17.30-18 – NM 2017 AUTASUSTAMINE
Esimesel päeval autasustatakse järgmiste erialade parimaid:
• raamatupidamine
• aiandus
• puhastusteenindus (HEV)
• sekretäritöö


REEDE, 5. MAI

10-10.10 – NM 2017 TEISE PÄEVA AVAMINE
• Duo Velle ja Arty Tamme (G. Otsa nim Tallinna Muusikakool)
• Vene tants balletist “Luikede järv”. Esitab Serafima Kolodkina

10.45-11 – Esinevad Balletikooli õpilased:
kaasaegse tantsu eriala lõpetajad Anita Kurõljova, Ulla-Mari Tammela, Elise Pottmann, Elina Masing ja Alglaia Fedotova

11.30-11.45 – Juuksurieriala võistlustööde esitlus:
Moodne juukselõikus ja soeng meesmodellile

12.30-12.50 – TTHK moeshow “Moerevolutsioon”
Laval Tallinna Tööstushariduskeskuse rätsep-stilisti eriala õpilaste kollektsioonid:
JUNKFOOD – autor Anne Liis Puhk
BELLE-LLE – autor Liis Kalda
X-RAY – autorid Diana Piirsalu, Liisi Ploomipuu

13-13.15 – Esinevad Otsa kooli õpilased:
Otsakoor Maarja Aarma juhatusel

13.40-13.55 – Juuksurieriala võistlustööde esitlus:
New vintage soeng

15.30-16.30 – KARL-ERIK TAUKAR BAND

16.40-16.55 – Küberhügieenist
Kehtna Kutsehariduskeskus

17-18 – NM 2017 AUTASUSTAMINE

  • 28 eriala parimate tunnustamine
  • Oskuste aasta videokonkursi Mina oskan! võitjate väljakuulutamine

Noore Meistri lavaprogramm on kokku pandud koostöös Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli, Tallinna Balletikooli, Kehtna Kutsehariduskeskuse ja Tallinna Tööstushariduskeskuse õpilaste ja õpetajatega ning EUM Noorteklubiga.